ÇAMLICA HURDACI

ÇAMLICA HURDACI 0534 056 6112
ÇAMLICA HURDACI 0534 056 6112

Çamlıca Hurdacı 0534 056 6112

Hizmet Bölgelerimizcamlıca hurda, çamlıca hurda alanlar, çamlıca hurda kablo bakır, Çamlıca hurdacı, çamlıca hurdacılar

Çamlıca Hurdacı 0534 056 6112

Çamlıca Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Çamlıca hurdacı 0534 056 6112

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makine sökme
 • Hurda  sökme
 • Eski hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Çamlıca hurdacı
Hurdacı Çamlıca
Çamlıca da Hurda alanlar
Çamlıca Hurdacılar
Çamlıca Hurdalık

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar,
banyo, mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinesi ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü Amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alüminyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metotları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır. Yeni çamlıca Hurda Alüminyum

 Çamlıca hurdacı 0532 448 37 26
ÇAMLICA HURDACI 0534 056 6112

Çamlıca hurdacı 0534 056 6112

Çamlıca hurdacı 0534 056 6112   mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Çamlıca hurdacı 0532 448 37 26
ÇAMLICA HURDACI 0534 056 6112

Çamlıca hurdacı 0534 056 6112

Çamlıca hurdacı 0534 056 6112

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

 HİZMETLERİMİZ

 • Çamlıca Hurda Bakır
 • Çamlıca Hurda Sarı
 • Çamlıca Hurda Çelik
 • Çamlıca Hurda Çinko
 • Çamlıca Hurda Krom
 • Çamlıca Hurda Kablo
 • Çamlıca Hurda Demir
 • Çamlıca Hurda Bakır
 • Çamlıca Hurda Paslanmaz
 • Çamlıca Hurda Alüminyum
 • Çamlıca Hurda Kağıt
 • Çamlıca Hurda Plastik
 • Çamlıca Makine Hurdaları
 • Çamlıca Hurda Çinko
 • Çamlıca Sarı Hurda
 • Çamlıca Hurda Pet
 • Çamlıca Hurda Naylon
 • Çamlıca Hurda Krom
 • Çamlıca Hurda Kurşun

Yeni çamlıca hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz. Bize ulaşabilmek için google arama motoruna Yeni çamlıca  hurdacı, Yeni çamlıca  hurda, Yeni çamlıca  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz,

Yeni çamlıca  hurda fiyatları, sorularınız, çatı, bodrum temizleme, sökme, kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız.

Yeni çamlıca  hurdacı firması yetkilisi EMRE ÖZTÜRK’le iletişime geçebilirsiniz.

0534 056 61 12 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yeni çamlıca hurda fiyatları bu aralar tavan fiyatlarda olduğu bu aralar inşaat sektöründe çok durgunluk vardır hurda fiyatlarının yükselmesinden dolayı sıfır demirin iki katı olduğundan dolayı inşaat sektörü durma noktasına gelmiştir.

HİZMETLER

Hurdalarınızı ev ve iş yerlerinizden en yüksek fiyata ve nakit ödemeyle almaktayız.

Her türlü hurda alım satım, ahşap hurdası, ahşap makara, palet, osb, pleymu, lastik, cam, kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız.

Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Arama motorundan bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak, hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yerde olmak demek bizim işimizdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdığı 2018/2019 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan değişmesi gibi bir çok sebep den dolayı çoğu kişi iflas etmiş çoğu kişide iflasın eşiğine gelmiştir.

Bizler bir süredir bu semtte iyi bir iş yapmaktayız eskiye dayalı güzel insanlar ve güzel çocuklarımız var bizler onları korumalıyız.

Birçok semt gibi Yeniçamlıca’da Ataşehir bölgesinin gözde semtlerinden biridir. Ataşehir,  Yeniçamlıca’da kentsel dönüşüm yapacak ki ben inanıyorum Kadıköy gibi olacağına Yeniçamlıca’da oturmaktayım Yeniçamlıca’da hurda çıktığı’da yok,  çok çok olsa buzdolabı yada çamaşır makinesi gibi hurdalar çıkıyor.

Birçok semt gibi Yeniçamlıca’da,  Ataşehir’in gözde semtlerinden biri oldu artık kendini geliştirdi, çöpler toplandı,  etraftaki kötü görünümler düzeltildi ve güzel bir semt haline geldi bizler burada hurda işi yapmaktayız.

Bizler  Yeniçamlıca bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Hurdalarınızı yerinde ve de değerinde almaktayız.

Yeniçamlıca’da biraz iş yeri alanı çok olduğundan daha rahat ediyoruz.
Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizlerde size iyi  hizmet verebilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır.

1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri İntel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır.

İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecektir  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.