göztepe hurda söküm

Göztepe Hurda Söküm

Hazır hurdaları alıp sattığımız gibi Göztepe hurda söküm hizmetlerinide sizlere deneyimi yüksek kadrolarımızla sağlamaktayız. Hurda sökümü için İstanbul da bir çok semt ve bölgede hafta boyunca uzman personellerimizle çalışmaktayız. Bina yıkımları öncesinde, işyeri taşıma ve tadilat işlemleri öncesinde, fabrika taşıma öncesinde ve çeşitli yapılsal işler öncesinde hurda sökümü gerekebilir. Bizlerde müşterilerimize ister hurda söküm karşılığında yada iki taraklı bir ücret karşılığında anlaşarak söküm işçiliği sağlamaktayız.

göztepe işyeri hurda söküm

Göztepe Bina Hurda Sökümü

Göztepe mahallemizde kentsel dönüşüm nedeni ile sıkça bina yapı alanları oluşmaktadır. Genelde yaşam alanı olarak eski binalara sahip olan bölgemizde önce yıkım gerekmektedir. Ancak binalarda buluna hurdalar yıkım sonrasında bir yapmaya dönüşebilir. Ayrıca inşaattan çıkacak olan hurdalar ciddi bir gelir sağlayabilir. Bu nedenle firmamız tüm müşterilerine teknik ekipman ve deneyimli personelleride Göztepe hurda söküm sağlamaktadır. Göztepe hurdacı firmamız bölgeye yaz kış demeden her zaman kesintisiz hizmet vermektedir.

göztepe bina hurda söküm

Göztepe İşyeri Hurdası Sökümü

Yaşam konut alanları ile birlikte ticari işyerleri içinde ekiplerimiz söküm hizmeti veriyor. İşyerlerinde hem yıkım öncesinde yada taşıma veya tadilat işlemleri öncesinde hurda sökümü ihtiyacı olabilir. Göztepe hurda söküm için geniş kadromuzla en kısa sürede söküm sağlıyoruz. İş güvenliği kurallarına %100 uygun şekilde çalışıyoruz. Önce can günceliği sonrasında alan güvenliği sağlıyoruz. Kusursuz bir söküm işleri için sizde işin uzmanı ile çalışın kazançlı çıkın. Göztepe hurda alanlar ve hurda ekibi ile en hızlı çözümler.

Hurda Karşılığında Söküm İşçiliği

Bir çok projede yıkım gerektiğinde öncesinde söküm işlemi gerekmektedir. Bu sökümlerde yapılarda bulunan kalorifer tesisatları, cam çerçeve, su boruları, armatür ve banyo ekipmanları, kombi ve şofben ve çeşitli söküm gerektirecek malzeme bulunur. Bunlar hem hızlı şekilde hemde en günceli şekilde sökülmesi gereken malzemelerdir. Göztepe hurdacılık firmamız da işte tam bu noktada sizlere sayısı en yüksek söküm ekibi ile bölgede hizmet sağlamaktadır.

Göztepe hurda sökümü için haftanın 7 günü çalışıyoruz. Bizlere sitemizde telefon numaralarından hemen ulaşabilir ve firma uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz. Göztepe hurda alım satım ve söküm için hemen adresinizdeyiz.