hurda bakır fiyatları

Bakır Hurda

Bakır çok farketmesenizde günlük yaşamda ve sanayide oldukça fazla kullanılır. Bakır hurda alımı yapan firmamız hem evsel atıklarda hemde çeşitli sektörlerin sanayi hurdalarında alım satım yapmaktadır. Kızıl bir renge sahip olan Bakır oldukça özellikli bir madendir. Demire oranla doğada daha az bulunur. Paslanmaz bir yapısı olup elektrik ve akımın iletilmesinde son derece etkilidir. Isıtma sistemleri için en ideal malzeme türüdür. Bakırın üretim maliyeti geri dönüşümden elde edilenden daha fazladır. Bu sebeple bakır hurda alımları sonrasında geri dönüşüm uygulanır ve tekrar kullanıma sunulur.

Bakır Hurda Alanlar

Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında Bakır hurda alımı için hangi kiloda olursa olsun alım yapıyoruz. Satın aldığımız tüm hurdalarınız için hassas tarı kullanıyor ve ödemelerinizi nakit olarak anında yapıyoruz. İstanbul hurdacı olarak il genelinde bir çok işletme ve üretim yerinden düzenli olarak alım yaptığımız gibi yaşam alanları ve evsel bakır hurdaları içinde kilosuna bakmaksızın alım yapmaktayız. Sizen en yakındaki hurda alanlar için ekibimize mutlaka ulaşınız. Gün içinde en kısa sürede vereceğiniz adrese gelip alım yapmaktayız.

Bakır madeni hurdalarınızı nakit alıyoruz

Bakır Hurda Alan Yerler

Bakır hurda alan yerler istanbul da oldukça fazla elbette bulunmaktadır. Ancak bir çok kişi değerinin son derece altında fiyatlarla elinizdeki hurdaları almak isteyecektir. Şayet yeterli bir kiloda bakır hurdanız varsa kesinlikle vaktinizi ayırıp doğru firma bulmak için ayırınız. Hurda satarken doğru tarı yapıldan emin olunuz. Vadeli ve süreli ödeme tekliflerini kesinlikle kabul etmeyiniz. Bireysel satışlardan ziyade firma bünyesindeki hurdacılar ile çalışmanız çok daha doğru bir yöntem olacaktır.

Bakır Tel Hurdası

Bakır tel elektrik elektronik başta olmak üzere son derece fazla kullanılır ve doğamızda bulunur. Son derece önemli etkili olan bu malzeme türünde firmamız alım kapasitesi son derece yüksek ve sınırsızdır. Elinizde bulunan her kilodaki bakır telin alımını yapmaktayız. Ayrıca bakır tel satın almak isteyen müşterilerimizde özel çözümler üretmekteyiz.

İstanbul Bakır hurda alım satım hizmetleri için güven duyulan ve sürekli çalışabileceğiniz firma ve hurdacı arıyorsanız kesinlikle bizlere ulaşınız. İstanbul tüm ilçe ve bölgelerinde hizmet vermekteyiz.