hurda alüminyum

Hurda Alüminyum

Paslanma karşısındaki direnci sayesinde Alüminyum çok sık kullanılır. Hurda Alüminyum ürünleri de geri dönüşüme tabi olan doğadaki değerli diyebileceğimiz madenlerden biridir. Malzemenin esnek yapısı nedeni ile çok geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Göztepe hurdacı firması olarak atölyelerden, işyerlerinden, imalathanelerden, fabrikalardan ve konutlardan Alüminyum hurda alımı yapmaktayız. Az çok demeden tüm hurdalarınız adresinizden nakit ödeme ile alınmaktadır.

Hurda Alüminyum Alanlar

Göztepe Hurda Alüminyum alanlar olarak her türde eski yeni hurdalarınıza talibiz. Alüminyum jantlar, Matbaa Alüminyum hurdaları, mutfak eşyaları, levha hurdaları, profil ve sert hurdalar dahil tüm çeşitlerde alım yapmaktayız. Hurdacı depo kapasitemiz son derece yüksek olup kiloda bir sınırlamamız bulunmamaktadır. İşletme ve fabrika gibi imalatı bulunan yerlerden ayrıca toplu alım yapmaktayız. istanbul içinde Alüminyum hurdaları için bir firma ile anlaşmalı olarak haftanın belirli günlerinde alım yapıyoruz. Sizlerde firmamıza ulaşabilir ve en iyi hurda alüminyum fiyatı ile satış yapabilirsiniz.

alüminyum jant hurdası

Alüminyum Jant Hurdası

Otomotiv sektöründe Alüminyum hurda kullanım oldukça fazladır. Jant ürünleride bunlardan biridir. İşlevini yitirmiş jantları değerine nakit olarak sizlerden satın almaktayız. Alüminyum jant 1 kilo fiyatı günümüzde ortalama 8₺ civarında alım yapılmaktadır. Tam adet ve yüksek sayısına göre farklı fiyat teklilerimiz bulunmaktadır. Araç kazaları sonrasında kullanım dışı kalan binlece Alüminyum jant ortaya çıkar. Bu jantlar hiç bir zaman çöp ve atıl ürün ve malzemeler değildir. Bunları nakite dönüştürmek için bizleri arayabilir ve nakit ödeme alabilirsiniz.

hurda alüminyum kutu içecek

Alüminyum Kutu İçecek Hurdası

Doğada, çevrede en çok bulunan hurdalardan biride Alüminyum kutulardır. Kola başta olmak üzere bir çok içecek marketlerde Alüminyum kutular içerisinde satılmaktadır. Buda son derece yoğun bir atık alüminyum ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Göztepe hurdacı firması olarak toplamış olduğunuz tüm kutu içecek hurdalarınızı satın alıyoruz. Ortalama 2019-2020 yılı birim Alüminyum hurda kilosu 5₺ civarındadır.

alüminyum profil hurdası

Alüminyum Profil Hurdası

Yapısal alanlarda ve sanayide bir çok imalathanede Alüminyum profiller sıkça kullanılır. Yaşam alanlarında kamı pencere sistemlerinde oldukça sık rastlanmaktadır. Cam balkon, pergola sistemleride Alüminyumun en sık kullanıldığı alan kaplama sistemleri içinde yer almaktadır. İstanbul hurda alüminyum için firmamız tüm bu çeşitli ürünlerde kilosuna bakılmaksızın nakit, peşin ödeme ile alım yapmaktadır.