alüminyum hurda fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı

İstanbul Göztepe semtinde Alüminyum hurda fiyatı konusunda en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz. 2019-2020 yılı için fiyatlarımız çok yakında güncellenecektir. Hurda fiyatları kasım 2019 listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Göztepe hurdacı olarak alinizde bulunan her kilodaki alüminyum hurdayı sizden en iyi fiyatla alıyoruz. Çok yüksek kilodaki Alüminyum hurdalarınız için firmamızı arayabilir ve özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

alüminyum hurda fiyatları

2020 Alüminyum Hurda Fiyatları

2020 yılında da sizlere maksimum tavan fiyattan Alüminyum hurda fiyatı vermeye devam edeceğiz. Alüminyum hurdalar doğada en fazla bulunan madenlerden olup bir çok saniyede ve üretimde kullanılan malzemelerdendir. Geri dönüşüm imkanı olduğu için hurdası da değerli ve önemlidir. Fimamız Alüminyum profillerde, Araiş hurdalarda, Alüminyum jant hurdalarında, piston ve tas tabaklarda, Alüminyum kutu hurdaları dahil tümünde alım satım yapmaktadır.

Hurda Türü KG/Fiyat
Alüminyum Hurda Tel 9,00₺/Kg
Alüminyum Ara iş 8,30₺/Kg
Alüminyum Jant 8,30₺/Kg
Alüminyum Ofset Matbaa Hurdası 8,30₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası 8,00₺/Kg
Alüminyum Tas Tabak Hurdaları 7,50₺/Kg
Alüminyum Piston 7,50₺/Kg
Alüminyum Sert Kartel 5,00₺/Kg
Alüminyum Hurda Kutu 5,00₺/Kg
Alüminyum Radyatör Petek 4,80₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı 4,50₺/Kg
Alüminyum Çelikli Tel 5,50₺/Kg
Alüminyum Bakır Petek 12,50₺/Kg

güncel alüminyum hurda fiyatları

En Güncel Alüminyum Hurda Fiyat

Sitemiz goztepehurdaci.com içerisinde sürekli güncellenen hurda fiyatlarını bulabilirsiniz. Her ne kadar bir çok müşterimize alindeki hurda kilosuna göre özel fiyat teklifi verebiliyor olsak da listemizdeki hurda türüne göre elinizdeki hurdaların değerini az çok hesaplayabilirsiniz. Alüminyum kilosu birim fiyat olarak demire göre çok daha yüksektir. Bizlere sahip olduğunuz Alüminyum hurdaların görsel fotoğraflarını dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden de gönderebilirsiniz.

Alüminyum hurda fiyatı ve diğer tüm alım satımlarla ilgili Göztepe firmamıza haftanın her günü ulaşmanız mümkündür.