göztepe hurda demir

Ünalan Hurdacı

Demir, çelik, bakır ve tüm diğer maden çeşitlerinde Ünalan hurdacı olarak alım satım yapmaktayız. İstanbul hurdacı firmamız en yüksek birim kilo fiyatı ile sizlerden tüm hurdalarınızı satın almaktadır. Adresinize hurdacı için tek yapmanız gereken bizlere sitemizde bulunan telefon numaralarından ulaşmanızdır. Bölgede sürekli yakında bir hurdacı ekibimiz bulunmakta olup hurda taleplerinizde kısa sürede vereceğiniz adresinize ulaşacaktır.

hurda bakır fiyatları

Ünalan Hurda Alanlar

Ünalan hurdacı olarak tüm maden çeşitlerinde plastik hurdalarda alımımız bulunmaktadır. Talaş hurdaları ve atölye ve ufak işletmelerde oldukça fazla çıkmakta olup firmamız bu hurdaların alımınıda yapmaktadır. Hurda alanlar bölgede bireysel olarak belki sıkça bulunabilir ancak güvenilir ve yüksek fiyat verebilecek firma bulmanız kolay değildir. Firmamız ise deneyimli ekipleri ve sektör tecrübesi yüksek hizmeti ile sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Hurda alım satım işlerimizin tümünde nakit ödeme yöntemi ile çalışmaktayız. Sizleri mağdur etmeden elinizde bulunan tüm hurdalarına peşin ödeme yapıyor ve firmamızın araçları ile hemen adresinizden alıyoruz.

ünalan hurdacı

Ünalan hurda alan yerler arayışınızda sizlere en yakındaki firmayız.

Ünalan Demir Hurda Alımı

Demir hurdaları Ünalan semtimizde olduğu gibi ülkemizde ve doğada en çok bulunan maden çeşitleridir. İnşaat alanlarında oldukça fazla kiloda demir hurdası bulunmaktadı. İstanbul Ünalan bölgemizde kentsel yapılanma ve inşaat alanlarının oldukça fazla olduğu semtlerden biridir. Firmamız demir hurdaları, inşaat demirleri ve inşaat hurda sökümlerinde sizlere profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kilosu her ne olursa olsun elinizdeki tüm demir hurdalarına en iyi teklifi veriyor ve ödemenizi nakit olarak yapıyoruz. Gün içinde Ünalan hurdacı hizmetleri için bölgede ekiplerimiz bulunmaktadır. Şimdi arayın bir kaç dakika da hurdacı birimimiz adresinizde olsun.

En Yüksek Hurda Fiyatları 2020

Hurda fiyatları 2020 tekliflerimiz ve listemiz sitemizde yayımlanmıştır. Birim kilo hurda fiyatlarında maksimum seviyede teklif sunmaktayız. Hacmi yüksek hurdalarınız için firmamızdan ayrıca size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Anlaşılan fiyatlar içinde nakliyat ve işçilik ücretleri dahildir. Ünalan hurdacı için hem nitelikli bir işçilik hizmeti, hem yüksek fiyat hemde sorunsuz alışveriş için bizleri tercih ediniz. Demir, Bakır, Çinko, Kurşun, kablo hurdası, Sarı hurdalar, Plastik hurdaları dahil tüm hurdaları alıyoruz.