bakır hurda fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır ülkemizde bir çok alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. Hurda bakır fiyatları en yüksek tekliflerler satmak istediğiniz bakır malzemeler nakit ödeme ile sizlerden almaktayız. Soyma bakır hurdası, lama bakırlar, kırkambar bakır çeşitleri, külçe bakırı, gravür bakır ve bakır talaş hurdası için kilo fiyat listesi aşağıda belirtilmiştir. İnşaat alanlarında ve yapılarımızda tesisat alanlarında bakırın önemi yüksektir. Yine evler içinde elektronik ürünlerde ve elektrik sistemlerinde de kullanılmaktadır.

bakır hurda fiyatları

Güncel Bakır Hurda Fiyatı

Fiyat listemiz 2019 yılı kasım ayı için öngörülen fiyatlardır. Daha net hurda bakır fiyatları öğrenmek için göztepe hurdacı firmamızın uzmanlarına ulaşınız.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 32,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 32,00₺/Kg
Kırkambar Hurda 29,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 26,00₺/Kg

Hurda Bakır Fiyatları 2020

2020 bakır hurda fiyatları içinde firmamız sizlere en yüksek değer fiyatı verecek olup adetli veya toptan tüm bakırlarınızı değerine nakit olarak satın alacaktır. Hem evsel alanlarda çıkan artık bakırları hemde sanayi alanında kullanılan bakır hurda artıklarını ve hurdalarını kilosu ne olursa olsun almaktayız. Bakırın yeniden üretimi yerine doğada bulunan bakırların geri dönüşümü ile kullanımı esastır. Sizde bakır geri dönüşüme katkıda bulunabilir ve elinizdeki bakırları değerlendirebilirsiniz. Göztepe hurda alan yerler arayışınız varsa ve hemen ayağınıza hurda gelsin istiyorsanız goztepehurdaci.com sitemizdeki iletişim hatlarından bizleri arayınız.

bakır hurda fiyatları 2020

En yüksek bakır hurda fiyat teklifini veriyoruz

Bakır Hurda Nasıl Satılır

Elinizde bakır hurdaları mevcutsa satmak ve değerlendirmek aslına çok kolaydır. Ancak satışı için değer kaybı yaşamamak için doğru hurdacı firmaları ile çalışmanız gerekecektir. Demir ve bakır hem evsel alanlarda hemde sanayi ve iş sektörlerinde en çok bulunabilen maden çeşitleri arasındadır. Satmak istediğinizde eskiden sokak hurdacıları çözüm olurken şimdilerde bu hizmeti sağlayanların sayısı son derece azalmıştır. Satmak istediğinizde bölgenizin Göztepe hurda alanlar olarak sizlere bir telefon kadar yakın mesafedeyiz. Bizi aramanız halinde gün için bir kaç dakika da vereceğiniz adrese ulaşıyor ve kendi nakliye araçlarımızla bakır hurdalarınızı alıyoruz.

Hurda Bakır fiyatları için yüksek toptan satışlarda size özel fiyat teklifi verebilmekteyiz. Ekiplerimize ulaşın ve elinizdeki tüm hurda detaylarını iletiniz. Bakır kablo başta olmak tüm bakır maden çeşitlerini en iyi fiyatla alıyoruz.