Ataşehir Hurdacısı

Ataşehir Hurdacısı olarak sizlere 20 yıldır en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Hurdalarınızı bizimle iletişime geçerek en iyi fiyata satabilirsiniz. Tartım ve yükleme işleri firmamızda çalışan uzman arkadaşlarıımız tarafından yapılmaktadır. Firmamız Ataşehir’in tüm mahallelerinden hurda alım ve satımı yapılmaktadır.

Ataşehir Açık hurdacısı

TıkLa Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0 (534) 056 61 12

Ataşehir hurda Alımını Yaptığımız Hurdalar

Her Çeşit Kablo Alımı

Sarı Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Alımı

Soyma Bakır Alımı

Krom Hurdası Alımı

Kurşun Hurdası Alımı

Alüminyum Hurdası Alımı

Profil Alüminyum Alımı

Sert Hurda Alımı

Akümülatör ( AKÜ ) Alımı

Dkp Hurda Alımı

Hurda Beyaz Eşya Alımı

Madeni Hurda Alımı

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Talaşı Alımı

Sac Hurda Alımları Alımı

Ataşehir Hurdacı olarak hurda işi yapan firmamız başta Ataşehir olmak üzere İstanbul’un bir çok ilçesinde hurda sektöründe faaliyet göstermekteyiz.      

Ataşehir Hurdacı İletişim

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki  e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir hurda

Hurda Alım Satım İşi Yapıyoruz !

Ataşehir hurdacısı olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birliikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.